Sv: Snowmobileträff!
har skickat ett bokningsmail i förrgår, ännu inte fått svar. Orolig blir man=/
har skickat ett bokningsmail i förrgår, ännu inte fått svar. Orolig blir man=/
Du kan nog vara lugn vi fick bekräftelsen ett par dagar efter skickat mail.:beer:har skickat ett bokningsmail i förrgår, ännu inte fått svar. Orolig blir man=/
det skulle vara kanon om det skulle vara möjligt för utsikten är helt underbar, men går det inte så tänker inte jag vara den som ger förbudsivrarna fler argument, då e det färdigåkt upp där för min del!
har skickat ett bokningsmail i förrgår, ännu inte fått svar. Orolig blir man=/
kanske vore vettigt, Fast jag tror dom flesta är trevligare i verkligheten än bakom tangentborden iaf.Edit. Såg att någon i tråden skrev något om "namn brickor".
Jag måste nog hålla med om att något borde man använda, så man vet vilka man är ovän med![]()
Nej skämåsido. bra om man vet vilka som är admins osv. Och gärna vilka som är vilka i övrigt också.
ja e påhade varit sjukt roligt egentligen, bara man får fler från typ Gällivare/Kiruna trakten som man kan samåka med så hade jag lätt hängt på, lite långtradigt att betala soppa och köra 70 mil enkel väg själv.. ska ju även hem..